Artist : DJ Aligator
Title : Discography
Format : Single,Album,Tracks
Genre : Trance
Year : 2000 – 2014
Size : 880 Mb
Quality : MP3
Bitrate : 128 kbps

مجموعه ای کامل از تمامی آثار DJ Aligator

اختصاصی LoveMusic.ir

Aligator-lovemusic.ir

علی اصغر مواسات در ۱۰ مارچ ۱۹۷۵ در تهران متولد شد. بیشتر وقت خانواده وی در جشن ها و میهمانیهای خانوادگی میگذشت وازهمان زمان علی به موسیقی علاقه مند شد.

او در سن ۱۰ سالگی اکثر آهنگها را با کیبورد مینواخت و در این کار استعداد و نبوغ زیادی داشت. در سن ۱۳ سالگی به همراه خواهر بزرگترش برای تحصیل به کشوردانمارک مهاجرت کرد وبعد از چند سال وارد دبیرستان موسیقی کپنهاگ شد و در آنجا به مطالعه موسیقی پرداخت.

بعد از گذراندن دوره دبیرستان وارد دانشگاه Danish Music Conservatory شد و در رشته

Rhythmic Program شروع به تحصیل کرد. او برای خرید اولین دستگاه DJ خود از دانشگاه وام گرفت و یرای پرداخت اقساط آن در یک کلوپ شبانه مشغول به کار شد. علی در آنجا با موسیقیدانان زیادی آشنا شد و اطلاعات خود را در زمینه موسیقی افزایش داد. در سال ۱۹۹۹ بطور اتفاقی شخصی با آهنگ علی شروع به سوت زدن میکند واین جرقه ای در ذهن علی به وجود میاورد. او مدت چند روز به ساختن درام ها وملودیهای پایه میپردازد و بعد از آن آهنگش را با یکی از سوت های قدیمی تلفیق میکند سپس وی آهنگش را که به نامWhistle song بود به تمام کمپانیهای کشور دانمارک میبرد ولی متاسفانه با او همکاری نمیکنند.علی تعداد ۱۸۰ عدد سی دی از آهنگ خود را تکثیر میکند و به تمام گروههای « دی جی » دانمارک میفرستد تا نظر آنها را در مورد آهنگش بپرسد ، در نتیجه یک گروه زیرزمینی معروف به نام DJ Kenneth Bager از آهنگ علی استقبال میکند وازعلی دعوت به همکاری میکند و یک لیبل به نام FLEX را با همکاری یکدیگر ساخته و به بازار عرضه میکنند.بعد از آن تمام کمپانی هایی که او را رد کرده بودند از او دعوت به همکاری میکنند و علی با کمپانی معروف EMI شروع به همکاری میکند.آهنگ Whistle song برای مدت زیادی در صدر جدول فروش قرار گرفت طوری که در سال ۲۰۰۰ بهترین رکورد فروش تاریخ شرکت EMI شد. آهنگ علی در سراسر جهان پخش شد وشرکت EMI اولین آلبوم علی به نام Payback Time را به بازار عرضه کرد و هزاران نسخه از آن را بفروش رساند.از آن به بعد علی به اجرای تورهای مختلف در سراسر دنیا پرداخت و در سی کشور کنسرت های موفقی را اجرا کرد و تجارب بسیاری کسب نمود.

اکنون وی به یکی از بزرگترین دی جی های دنیا تبدیل شده و در سوئد یک استدیو به نام Gator Recordsتاسیس کرده و در آینده برنامه های بسیاری برای آن دارد

در ادامه می توانید آثار این هنرمند را با لینک مستقیم دانلود نمایید :

 

Album

۲۰۰۰ – Payback Time

۲۰۰۱ – Dance Hits and Remixes

۲۰۰۲ – Sound Of Scandinavia

۲۰۰۵ – Music Is My Language

۲۰۰۶ – Dance Lollipop

۲۰۰۹ – Kiss My B-ass

۲۰۱۲ – Next Level

Single

۲۰۰۰ – Lollipop

۲۰۰۰ – The Whistle Song

۲۰۰۰ – Turn up the Music

۲۰۰۱ – Temple Of India

۲۰۰۲ – I Like To Move It

۲۰۰۲ – Mosquito

۲۰۰۲ – Stomp

۲۰۰۴ – Davaj Davaj

۲۰۰۵ – Countdown

۲۰۰۵ – Protect Your Ears

۲۰۰۷ – Meet Her At The Loveparade

۲۰۰۸ – Kaos

۲۰۰۹ – Calling You

۲۰۱۰ – Shine

۲۰۱۲ – The Perfect Match (feat. Daniel Kandi) [Remixes

۲۰۱۴_-_Fist_Pump__Remixes

Tracks