Artist : َArmin Van Buuren
Title : Discography
Format : Single,Album
Genre : Trance
Year : 1999 – 2016
Size : 4.6 GB
Quality : MP3
Bitrate : 128 – 320 kbps

مجموعه ای کامل و فوق العاده از آثار Armin Van Buuren

اختصاصی LoveMusic.ir

AVB - LoveMusic

متولد ۲۵ دسامبر ۱۹۷۶ در لیدن هلند. علاقه او به موسیقی باعث شد در همان دوران نوجو انی در سال ۱۹۹۰ یعنی زمانی که ۱۴ سال بیشتر از عمرش سپری نمیشد به فعالیت در سبک “الکترونیک” رو بیاورد. دیری نپایید که Armin با ساختن آهنگ زیبا و بیاد ماندنی “Blue Fear” خود را به دنیای ترانس معرفی کرد Armin با انتشار این ا ثر منحصر به فرد در سال ۱۹۹۵ توا نست جایزه نخست “UK Chart” را نصیب خود گرداند و این اولین موفقیت بزرگ او در زمینه رسیدن به اهداف بزرگش محسوب میشد. دومین اثر Armin که در سال ۲۰۰۰ به ثمر نشست “Communication” نام داشت که آن اثر هم از آثار ارزشمند این موسیقیدان بزرگ به حساب می آید. این اثر با استقبال غیر قابل پیش بینی از سو ی علاقه مندانترانس رو به رو شد. این استقبال افق جدیدی را در راستای دستیابی به مو فقیت های بزرگ برای Armin ترسیم کرد. فعالیتهای Armin بیشتر در زمینه میکس است. سال Armin 1999 اولین میکس آلبوم خود با نام “Boundaries Of Imagination” منتشر کرد. آهنگ “Wonder” از این آلبوم اثر زیبا و قابل توجه بود که حاصل اولین همکاری Armin Van Buuren با قول دنیای ترانس یعنی: DJ Tiësto بود. “Namistai” اثر دیگر از این آلبوم زیبا بود. این آهنگ که در سال ۱۹۹۹ با همکاری “BT” و “Paul Van Dyk” به ثمر نشسته بود, حالا با میکس زیبای Armin حال و هوای دیگری داشت.
اما زیبا ترین اثر این آلبوم: آهنگ جادویی “Seven Cities” بود. لیست بقیه میکس آلبوم های Armin Van Buuren از این قرار است. Boundaries of Imagination, State Of Trance, Basic Instinct, In Motion, Transparance, State Of Trance 2004 سال ۲۰۰۱ سال پر کاری برای Armin به حساب می آید. “Basic Instinct” نام یکی از آلبومهایی بود که Armin در آن سال منتشر کرد. اثر ارزشمند “Touch Me” از این آلبوم را هرگز نمیتوان از یاد برد.

آهنگ دیگری که در این آلبوم جلب توجه میکرد “Exhale” بود , آهنگی که همراه با دوستش Ferry Corsten ساخته بود. البته این آهنگ که در سال ۲۰۰۱ در قالب گروه SYSTEM F feat. ARMIN VAN BUUREN) System F) ساخته شده بود. حالا بار دیگر توسط Arminمیکس شده بود. میکس آلبوم بعدی In Motion” Armin” نام داشت . از آهنگهای زیبای این آلبوم میتوان به ” Clear Blue Moon” اشاره کرد. نکته ای که در آلبوم های اخیر Armin جلب توجه میکرد. اسرار او بر میکس آثار گروه “RISING STAR” بود. Armin در سال ۲۰۰۲ یکی از زیبا ترین میکس آلبوم هایش را منتشر کرد. این آلبوم “Transparance” نام داشت. بی شک زیبا ترین آهنگ این آلبوم آهنگی نبود جز : “Too Late To Turn” از “SHANE” همراه با میکس جادویی Armin نکته جالب توجه این آلبوم. میکس یکی از آهنگهای “SARAH McLACHLAN” توسط Armin بود. علاقهDj های معروف به صدای زیبای Sarah قابل توجه بود. DJ Tiësto در آهنگ “Silence” و حالا Armin Van Buuren در آهنگ “Fear “2003 سال مهمی در تاریخ فعالیتهای Armin محسوب میشود. Armin Van Buuren در آن سال اولین و زیبا ترینآلبوم مستقل ساخته خودش که “۷۶” نام داشت را منتشر کرد.

بینظیر ترین آهنگهای ترانس در قالب این آلبوم که به خاطر سال تولد آرمین”۱۹۷۶″ ۷۶ نامگذاری شده . جمع آوری شده تا هر کسی را عاشق و مدهوش ترنس کند. آهنگ رویا ئی “Burned With Desire” شاهدی بر این مدعاست . این آهنگ که با صدای زیبای” Justine Suissa” همراه است. هر شنونده ای را مات و مبهوت خویش میکند. “From The Heart” اثری که در قالب گروه System F ساخته شده. همکاری دیگری با Ferry Corsten که باز هم خوب از آب در آمده بود . “Sunburn” را میتوان از آهنگهای قابل توجه این آلبوم قلمداد کرد. اما نظر خود Armin چیزه دیگری است. او “Yet Another Day” را بهترین آهنگ این آلبوم و همچنین ارزشمندترین ا ثر از میان آثار خود تا به امروز میداند . Armin این اهنگ را با همکاری “Ray Wilson” ساخت که صدای او در آهنگ جالب توجه است.

وی در سال ۲۰۰۱ با همکاری اسدیو armada شروع به ضبط رادیو شو های خود با نام “یک ایالت ترنس” کرد . هر ده روز با ۲ ترک ۶۰ دقیقه ی متشکل از بهتریم آهنگ های ترنس که به شکل جهانی از طریق رادیو ۳۰ کشور دنیا پخش می شود ارمین در وسط هر سال یک آلبوم الحاقی با نام همان سال میلادی”مثلا: a state of trance 2004″ می سازه و در آخر هر سال نیز یک میکس نهایی از بهترین رادیو شو هاش رو به نام “year mix” (مثلا:a state of trance year mix 2004) منتشر می کنه سال ۲۰۰۴ سیاره پهناور ترانس شاهد زلزله شدیدی بود. زلزله ای که همه ساکنانش را در رعب و وحشت فرو برد . این زمین لرزه بزرگ :میکس آلبوم جدید Armin Van Buuren بود. که ” State of Trance 2004″نام داشت .

یک آلبوم تمام عیار برای عاشقان Trance Energy Introspection و Satellite, Angel , Flying , Forbidden Colours اینها نام چندی از آهنگهای توصیف ناپزیر این آلبوم بیاد ماندنی هستند . این آلبوم به یک باره همه DJها راغافل گیر کرد و آ نها را دچار وحشتی گریز ناپزیر ساخت . حالا دیگه DJ Tiësto خطر رو به صورت آشکار احساس میکرد . سلطنت فرمانروای دنیای ترانس با اینطوفان مهیب به خطر افتاده بود . جوان جویای نام ترانس حالا دیگه رقیب جدی برای Tiësto به حساب می آید . هر لحظه امکانش هست تاج و تخت پادشاهی رو از او بگیره. جالب بدونید این آلبوم با بیش از ۱۶ میلیون نسخه فروش عنوان پر فروش ترین آلبوم سال را کسب کرد. Armin ارتباط نزدیکی با Ferry Corsten یکی دیگر از DJ معروف هلند دارد. که همکاریهای زیادی را در قالب گروه System F با هم داشته اند . که از آثار آنها میتوان به : ExhaleOut , of the Blue و From the Heart اشاره کرد.

Armin را میتو ان یکی از رئوس مثلث هلندی ترانس دانست که از خودش و دوستانش: “DJ Tiësto” و “Ferry Corsten” تشکیل شده است. البته لازم به ذکر است دوستان او رقبای اصلی او نیز به حساب می آیند. در سال ۲۰۰۵ آرمین بهترین آلبوم مستقل خود به نام”لغزش ها shivers” رو منتشر می کند که بهترین آلبوم سال ۲۰۰۵ نام میگرد و به آرمین شهرت کاملا جهانی میدهد به طوری که آرمین در رده ی سومین دی جیتور دنیا قرار می گیرد!

همه ساله مجله ی dj mag به کمک آراء اینترنتی مردم بهترین دی جیتور سال رو انتخاب میکند تا اینکه در سال ۲۰۰۷ بعد از چندین سال به آرزوی دوران کودکیش می رسد ودر سال ۲۰۰۷ به کمک مردم از قول سبک ترنس تیستو رقیب هم وطن خود پیشی میگرد و به عنوان بهترین دی جیتور سال۲۰۰۷ انتخاب میشود.

آرمین در سال ۲۰۰۸ زیبا ترین آلبوم الکترونیکی دنیا را با نام “خیال imagine ” منتشر میکند . افکت های متناسب همراه با صدای دلنشین خواننده از ویژگی های بارز این آلبوم به شمار میاید. لازم به ذکر است که در این آلبوم در آهنگ in&out of love از صدای شارون دن آدل خواننده ی گروه within temptation استفاده میکند. کلیپ تصویری این آهنگ برترین کلیپ تصویری سال ۲۰۰۸ و دارای رکد ۴۰ میلیون بار دانلود از سایت youtube را داراست.

آرمین در سالهای ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹ نیز توسط مردم به عنوان برترین دی جیتور سال انتخاب میشود و به طور کامل به محبوب ترین آهنگ ساز الکترونیکی دنیا مبدل میشود. وی در حال حاضر مشغول ساختن ۴۱۷ امین اپیزود از سری ردیو ترنس های خود به نام یک ایالت ترنس می باشد.

توضیح : این مجموعه شامل آلبوم ها و سینگل های رسمی و منتشر شده می باشد و شامل رادیو شوها و برنامه های هفتگی نیست.

در ادامه میتوانید آثار این هنرمند را با لینک مستقیم دانلود نمایید :

 

Albums & Single

۱۹۹۹ Armin van Buuren – Boundaries of Imagination

۱۹۹۹ Perpetuous Dreamer – Future Funland (Vinyl)

۲۰۰۰ – Yahel – Devotion (Armin Remix

۲۰۰۰ Armin van Buuren & DJ Tiesto Present Alibi– Eternity

۲۰۰۰ Armin van Buuren Presents Darkstar – See Me, Feel Me (Vinyl)

۲۰۰۱ Armin van Buuren – 002 Basic Instinct

۲۰۰۱ Armin van Buuren – 003 In Motion

۲۰۰۱ DJ Tiesto & Armin van Buuren Present Major League – Wonder-Wonder Where You Are

۲۰۰۲ Armin van Buuren – 004 Transparance

۲۰۰۲ Perpetuous Dreamer – Dust.Wav (Vinyl)

۲۰۰۳ – ۷۶

۲۰۰۳ – Mark Otten – Mushroomtherapy (Incl Armin van Buuren Remix)

۲۰۰۳ Armin van Buuren – Sunburn

۲۰۰۳ Armin van Buuren – Yet Another Day

۲۰۰۳ Armin van Buuren vs System F – From The Heart (Promo CDR)

۲۰۰۴ – Armin van Buuen – 24 (the Longest Day)

 Armin van Buuren – A State of Trance 2004

۲۰۰۴ Armin van Buuren – Big Room Trance

۲۰۰۴ Armin van Buuren – Universal Religion 2004 (Live From Armada at Ibiza

۲۰۰۴ Armin van Buuren vs M.I.K.E – Intruder-Pound

۲۰۰۴ Armin van Buuren vs Tiesto – Yet Another Suburban Train

۲۰۰۵ – A State Of Trance Yearmix

۲۰۰۵ Armin van Buuren – Shivers & Birth of an Angel (Vinyl)

۲۰۰۵ – Fragile – Inertia (Incl Armin van Buuren Remix)

۲۰۰۵ – In The Mix At ID&T Radio On

۲۰۰۵ Armin Van Buuren – A State of Trance (The Collected 12 Inch Mixes)

۲۰۰۵ Armin van Buuren – Who’s Watching

۲۰۰۵ Armin van Buuren feat Jan Vayne – Hymne (Including Armins PB Sail Mix) (Promo CDS)

۲۰۰۵ Armin van Buuren feat Jan Vayne – Serenity (Sensation White Anthem 2005) (CDS)

۲۰۰۵ Envio – Love Poison (Incl AvB Edit) (Promo Vinyl)

۲۰۰۶ – Armin van Buuren – 10 Years [2006]

۲۰۰۶ Armin van Buuren – Control Freak (Vinyl)

۲۰۰۶ Armin van Buuren– Sail

۲۰۰۷ Armin van Buuren – Rush Hour (CDs)

۲۰۰۷ AvB vs Rank 1 ft Kush – This World Is Watching Me (CDs)

۲۰۰۸ – Armin van Buuren & DJ Shah ft. Chris Jones – Going Wrong

۲۰۰۸ – Armin_Van_Buuren_Ft_Susana_If_You_Should_Go

۲۰۰۸ – armin_van_buuren-universal_religion_2008

۲۰۰۹ – Armin van Buuren – Imagine (The Remixes)

۲۰۱۰ – Armin Van Buuren – Mirage

۲۰۱۱ – Mirage (The Remixes)

۲۰۱۲ – A_State_of_Trance_2012

۲۰۱۲ – Nova Zembla (Armin Van Buuren Remix)

۲۰۱۳ – Armin Van Buuren – Intense

۲۰۱۳ – Intense (The More Intense Edition)

۲۰۱۳ – Universal Religion Chapter 7

۲۰۱۴ – Armin_Van_Buuren_And_Andrew_Rayel-EIFORYA

A State Of Trance: Future Favorite Best Of 2014

Safe Inside You – 2015

Ramin Djawadi – Game of Thrones Theme (Armin van Buuren Remix)

Jean Michel Jarre & Armin van Buuren – Stardust – 2015

A State Of Trance Ibiza 2015 At Ushuaïa – 2015

Armin van Buuren feat. Eric Vloeimans – Embrace – 2015

Armin van Buuren – Embrace (Album) – 2015

A State Of Trance Ibiza 2015

Armin Van Buuren & Darkstar – Touch Me 2016

Armin Van Buuren – Embrace Remix #1 2016

Armin Van Buuren – Old Skool (Mini Album) 2016

Armin Van Buuren – Club Embrace 2016