Artist : Alex M.O.R.P.H
Title : Discography
Format : Album,Single,Tracks
Genre : Trance
Year : 2000 – 2016
Size : 3.7 GB
Quality : MP3
Bitrate : 320 kbps

مجموعه ای کامل از تمامی آثار Alex M.O.R.P.H

اختصاصی LoveMusic.ir

Alex-M.O.R.P.H-lovemusic.ir

آلکس مورف ( .Alex M.O.R.P.H) متولد ۲۴ دسامبر ۱۹۷۶ در آلمان است.

شهرت جهانی الکس مورف به عنوان یک دی جی و تولیدکننده آهنگ های سبک ترنس در صحنه های جهانی روز به روز در حال افزایش است و او یکی از پیشگامان سبک ترنس به حساب می آید.

 الکس مورف با ریلیز کردن آهنگهایی مثل “An Angel’s Love”, “Life Less Ordinary” یا “Sunset Boulevard“و همچنین ریمیکس کردن آهنگها و همکاری با آهنگسازان بزرگی مثل:

 Armin van Buuren, Paul van Dyk, Within Temptation, Faithless, Gareth Emery, Dash Berlin, Protoculture ، او همیشه یک گام جلوتر از بقیه در ساخت آهنگای انرژیک و با کیفیت و منحصر به فرد بوده است.

 در میان تمامی آهنگسازان الکس توانست بارها و بارها آهنگهای خود را به همگان بشناساند.

 اینها برای استاد بزرگ paul van dyk دلایل کافی هستند که وی الکس را در استودیو حبس کند و حاصل این همکاری ساخت دو آهنگ به نام های in between و in circles با همکاری این دو آهنگساز بزرگ شود. و همچنین همکاری الکس با آرمین ون بیورن و ana criado و ساخت آهنگ Winter Stayed تحت نام triple a .

 از دیگر کارهای موفق او می توان به آهنگهایی مثل An Angel’s Love’, ‘Turn It On’, ‘Unification’, ‘New Harvest’, ‘I Love Trance  اشاره کرد .

 الکس مورف به عنوان یک دی جی و آهنگساز می دانست که چطور جمعیت را دور هم جمع کند و از طریق موسیقی و تبادل انرژی با آنها ارتباط برقرار کند.

 الکس همچنین میزبان رادیوشو HeavensGate به همراه یار سنتی و همیشگیش Woody van Eyden است آنها کارهای خود را در بیشتر از ۵۰ ایستگاه رادیویی عرضه کردند و به سرعت هواداران بسیاری را به سوی خود جذب نمودند.

 در سال ۲۰۰۹ در حالی در جمع ۱۰۰ دی جی برتر جهان در مجله dj mag قرار گرفته بود که وقت آن رسیده بود آلبوم Purple Audio خود را که هوادارانش منتظرش بودند را منتشر کند.

 آلبوم Purple Audio با موفقیت دلگرم کننده ای روبرو شد . ریمیکس آهنگهای آلبوم توسط هنرمندان مشهوردیگری چون Menno de Jong, Estiva, Signum, Woody van Eyden و … انجام شد که خود رکورد دیگری در عرصه موسیقی جهانی در سال ۲۰۱۰ محسوب میشد.

در سال ۲۰۱۱ الکس تورهای جهانی خود را آغاز کرد و کاملا درگیر کنسرتهایش بود . بعد از آلبوم purple audio حال نوبت آلبوم prime mover بود که باید منتشرمیشد. این آلبوم با ۱۷ قطعه آهنگ در سال ۲۰۱۲ منتشر شد و به عقیده بسیاری بهترین آلبوم سال ۲۰۱۲ در سبک ترنس است .

در ادامه میتوانید آثار این هنرمند را با لینک مستقیم دانلود نمایید :

 

Albums

[۲۰۰۹] Alex M.O.R.P.H. – Purple Audio

[۲۰۱۰] Alex M.O.R.P.H. – Purple Audio (Reloaded)

[۲۰۱۲] Alex M.O.R.P.H. – Prime Mover

[۲۰۱۲] Alex M.O.R.P.H. – Prime Mover (Extended Versions)

[۲۰۱۳] Alex M.O.R.P.H. – Prime Mover (The Remixes)

Alex M.o.r.p.h – Not All Superheroes Wear Capes 2016

Singles

Singles 2000 – 2014.Part 1

 Singles 2000 – 2014.Part 2

 Singles 2000 – 2014.Part 3

 Singles 2000 – 2014.Part 4

 Singles 2000 – 2014.Part 5

Alex M.o.r.p.h & Natalie Gioia – ۴Ever 2015

  Tracks

Tracks