Artist : Orjan Nilsen
Title : Discography
Format : Albums,Singles,Remixes,Tracks
Genre : Trance,House
Year : 2006 – 2014
Size : 3 GB
Quality : MP3
Bitrate : 320 kbps

مجموعه ای کامل از تمامی آثار Orjan Nilsen

اختصاصی LoveMusic.ir

orjan-nilsen-lovemusic.ir

  • rjan Nilsen در ۱۴ ژوئن ۱۹۸۲ در شهر Kirkenes نروژ متولد شد. او یک دی جی و آهنگساز در سبک ترنس است. در سن ۷ سالگی نیلسن اولین کیبورد خودش را گرفت و شروع به تمرین کرد.

در پایان سال ۲۰۰۴ نیلسن ریمیکس های غیر رسمی و متعددی را ساخت و همینطور آثار بسیاری تولید کرد که در آن زمان توجه جامعه ترنس را به خودش جلب کرد. ترک های او بر روی ایستگاه های رادیوی سراسر جهان پخش شدند. در آن زمان هیچ چیزی در هیچ لیبلی هنوز ثبت نشده بود….

در سال ۲۰۰۶ نیلسن اولین اثر خود را در قالب رسانه Vynl به نام Arctic Globe / Prison Break و در  کمپانی Intuition Recordings منتشر کرد. لیبلی که رتبه یک را در چارت های دنس اروپا و آلمان داشت. پس از آن او ترک های مختلقی با کیفیت  بالاتر نظیر La Guitarra، Lovers Lane، GO FAST! و .. منتشر کرد. نیلسن هم اکنون در سرار دنیا شناخته شده است و در فستیوال های متعددی به اجرای زنده می پردازد و به سرعت در حال توسعه و پیشرفت است.

در سال های اخیر او توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کرده است. در حال حاضر او با لیبل هلندی ارمادا موزیک کار میکند که ااز این اشنایی با ترک Red Woods که در سال ۲۰۰۶ تحت عنوان DJGovernor ریلیز شد شکل گرفت. در سال های متمادی اورجان به توانایی خودش پی برد و استعدادهایش را به معرض ظهور در آورد که می توان اوج خلاقیت او را در کارهای La Guitarra، Lovers Lane و So Long Radio مشاهده کرد. Ørjan اولین آلبومش را در سال ۲۰۱۱ و با نام In My Opinion منتشر کرد که  توانست بالاترین رتبه های فروش را به خود اختصاص دهد و اورجان را در لیست بهترین های ترنس قرار داد. علی رقم موفقیت آلبوم In My Opinion اورجان نشان داد که هیچ دلیلی برای اهسته کار کردن وجود ندارد و به سرعت تراک های دیگری را مانند Viking، Atchoo (سال ۲۰۱۱) و Opening (سال ۲۰۱۲) با همکاری Armin Van Buuren تولید کرد.

Albums

 ۲۰۱۱ – In My Opinion

۲۰۱۱ – In My Opinion – Extended Version

۲۰۱۳ – Saint Out Of Me

Singles & EPs

Singles & EPs Part 1

Singles & EPs Part 2

Singles & EPs Part 3

Singles & EPs Part 4

Singles & EPs Part 5

Compilation

۲۰۱۰ Trance World Volume 9 (mixed by Orjan Nilsen)

Remixes

Remixes Part 1

Remixes Part 2

Tracks

Orjan Nilsen Tracks